Godziny Eucharystii w kościołach zabrzańskich

W niektórych sytuacjach warto wiedzieć, o których godzinach są sprawowane Msze święte w innych kościołach.

Wychodzimy na przeciw takim sytuacją i podajemy godziny Mszy w niedzielę w innych zabrzańskich parafiach.

Msze święte w zabrzańskich kościołach

GODZ.

KOŚCIOŁY

06:00

Św. Kamila

07:00

Św. Andrzeja, Św. Anny, Św. Franciszka, Św. Jadwigi, Św. Pawła,

Św. Jana Chrzciciela, Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Niepokalanego Serca NMP, Najświętszego Serca Pana Jezusa

07:30

Matki Bożej Różańcowej, Św. Wawrzyńca, Św. Józefa,

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

08:00

Św. Krzyża, Św. Macieja, Św. Wojciecha, Św. Jadwigi, Św. Kamila,

Św. Teresy, Bożego Ciała

08:30

NSPJ (niemiecka), Św. Anny, Św. Franciszka, Ducha Świętego

09:00

Św. Andrzeja, Św. Antoniego, Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła,

Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

09:15

Św. Józefa, Św. Jadwigi

09:30

Św. Jana Chrzciciela, Św. Kamila, Św. Krzyża, Św. Wawrzyńca,

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

09:45

Św. Franciszka, Najświętszego Serca Pana Jezusa

10:00

Św. Anny, Św. Pawła, Św. Wojciecha, Św. Teresy

10:30

Św. Andrzeja, Bożego Ciała, Ducha Świętego, Św. Jadwigi, Św. Macieja,

Św. Józefa, Matki Bożej Różańcowej, Niepokalanego Serca NMP,

Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

11:00

Św. Antoniego, Św. Franciszka (IX – VI), Św. Jana Chrzciciela,

Św. Kamila (IX – VI), Św. Krzyża, Najświętszego Serca Pana Jezusa

11:15

Św. Anny

11:30

Św. Wawrzyńca, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Św. Wojciecha, Św. Teresy, św. Franciszka (VII, VIII)

12:00

Św. Andrzeja, Św. Jadwigi, Św. Józefa, Matki Bożej Różańcowej,

NMP Matki Kościoła, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

12:15

Św. Franciszka (IX – VI), Św. Kamila, Najświętszego Serca Pana Jezusa

13:00

Św. Anny

13:15

Św. Andrzeja (IX – VI)

15:00

Św. Kamila, Najświętszego Serca Pana Jezusa (IX – VI), MB Różańcowej

16:00

Św. Wawrzyńca, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Św. Krzyża

16:30

Bożego Ciała, Św. Jadwigi, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

17:00

Św. Antoniego (IX – VI), Św. Józefa, NMP Matki Kościoła, Św. Pawła,

Św. Wojciecha (IX – VI)

18:00

Św. Andrzeja, Św. Anny, Św. Franciszka, Św. Macieja, Św. Teresy,

Św. Jana Chrzciciela, Najświętszego Serca Pana Jezusa

19:00

Św. Kamila, Św. Wojciecha (VI – VIII)

20:00

Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny